HAVEL - VRATA/MARKÝZY/ROLETY s.r.o. regionální prodejce LOMAX

800 100 372
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava
Otevírací doba
Po - Pá: 9.00 - 17.00 hod.

Vzorkovna v OPAVĚ:

Těšínská 2063/77
747 05 Opava 

Historie

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Zabývali jsme se prodejem a realizací stínicí techniky se zaměřením na horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. V roce 1998 jsme do našeho sortimentu zařadili také garážová vrata a vjezdové brány.

Současnost

V současné době se zaměřujeme na dodávku a montáž stínící techniky té nejvyšší kvality – římské rolety, dřevěné žaluzie, japonské posuvné stěny, látkové rolety, plisé a baldachýny. Naší nabídku doplňují systémy venkovního stínění, jako jsou markýzy, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

Mimo stínící techniku realizujeme i vjezdovou techniku, jako jsou sekční, odsuvná a průmyslová garážová vrata, vjezdové brány a to včetně samostatných komponentů a doplňků.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími, zejména českými, ale i s evropskými výrobci v daných oborech. Dodáváme na trh výrobky nejen funkční, ale i s dokonalým designem. Našimi zákazníky jsou lidé a organizace žijící a působící v Moravskoslezském kraji a na Jesenicku.

Reference

Justiční palác Brno
Domov sester Ostrava
Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
1.lékařská faktulta Univerzity Karlovy Praha

Námi dodávané výrobky si osobně můžete prohlédnout ve dvou našich vzorkovnách, a to v Ostravě a v Opavě. Případně nás můžete kontaktovat na infolince 800 148 963. Poptávku můžete také zaslat na email servis@havlovci.cz popř. využít kontaktní formulář a nechat si vypracovat cenovou kalkulaci zdarma.

Jsme odhodlaní uspokojovat naše zákazníky v jejich požadavcích zejména na špičkovou montáž výrobků, dokonalý vzhled a funkčnost, a to vše v co nejkratších termínech, za přiměřenou cenu.

Na případnou spolupráci se těší tým firmy HAVEL.